← Zpět na přehled realizací

Floating - Slaný bazén

Liptovská osada, Slovensko

www.gothal.sk

Kde:Liptovská osada, Slovensko  
Kdy:12/2015 - 01/2016  
Co:vnitřní titanový bazén
Finanční objem bazénové technologie:27.000,- EUR bez DPH
Celková plocha bazénu:5,0 m2
Celkový objem bazénu:2,0 m3

 

K této zakázce společnost INOX SERVIS s.r.o. zpracovala projektovou dokumentaci a zajistila dodání technologického zařízení bazénové technologie. Navrhli jsme bazénovou technologii vytvářející 35% salinitu vody, což simuluje prostředí Mrtvého moře. Specifikem navrženého a dodaného technologického zařízení je odolnost použitých materiálů vůči 35% slanému roztoku.

Lázeň v takto slané vodě se nazývá Floating a nabízí uživatelům relaxaci svalstva, páteře a kloubů díky principu beztížného plavání. Proto se navrhuje jako léčebná alternativa při poúrazových stavech, zlomeninách a revmatických onemocněních. Floating je doporučován také lidem trpícím únavovým syndromem, depresemi, bolestmi hlavy nebo migrénami, protože koupelí dochází ke snížení stresových hormonů a nárůstu produkce endorfinů. Slané prostředí také podporuje očistu organismu a urychluje celkovou regeneraci. Floating má dále kladný vliv na kožní onemocnění, jako je třeba lupénka či ekzém. Inhalování slaného vzduchu pomáhá léčbě dýchacích cest. 

Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo. 

sample
sample