← Zpět na přehled realizací

Relax Aqua & SPA - I.etapa

Trnava, Slovensko

relaxspacenter.sk

Kde: Trnava, Slovensko  
Kdy: 03-12/2015  
Co: 3 vnitřní, 3 venkovní nerezové bazény, 2 tobogány
Investiční náklady celkem: 5,3 mil. EUR bez DPH
Finanční objem bazénové technologie: 331.195,- EUR bez DPH
Celková plocha bazénů a tobogánů: 448,5 m2
Celkový objem bazénů a tobogánů: 505,6 m3 


Dominantou aquaparku je Relaxační bazén s plaveckými dráhami i vodními atrakcemi jako je divoká řeka, houpací záliv, chrliče, vzduchové lavice a masážní trysky. 

Jak už název napovídá, pohodu a relaxaci obstarává Oddychový bazén se vzduchovými lehátky, lavicemi, dnovými perličkami a vodními masážními tryskami, které se postarají o masáž těla v různých úrovních. Součástí bazénu je dále vodní masáž nohou a chrliče. Zajímavostí tohoto bazénu je fit bar s designovým vodopádem.

Dětském bazénu láká děti k vodním radovánkám vodní skluzavka v podobě velryby, nerezová vodní skluzavka v podobě medvěda, stříkající hrošík, vodní ježek a fontánky.

Venkovní výplavový bazén zajistí hostům masáž nohou, odpočinek na vzduchových lavicích nebo uvolnění svalů chrliči vody.

Venkovní whirlpool nabízí pro uvolnění vzduchovou lavici, vzduchovou perličku a vodní masážní trysky.

K venkovnímu whirlpoolu přiléhá Ochlazovací bazén, jenž slouží pro potřeby wellness zóny.

Bazény i whirlpool jsou vybaveny barevným podvodním osvětlením, které dotváří uklidňující a relaxační atmosféru areálu. 

 

 

Na své si zde přijdou i příznivci zábavy a adrenalinu prostřednictvím dvou tobogánů, které mají vlastní recirkulační systém úpravy vody.

Pro tento aquapark firma INOX SERVIS s.r.o. navrhla, dodala a namontovala bazénovou technologii tak, aby vyhověla požadavkům moderní doby a zaručila ekonomický provoz. Tyto požadavky zajišťuje například unikátní zařízení na výrobu vlastního chloru, čerpadla s vysokou účinností nebo automatické dávkování aktivního uhlí pro eliminaci vázaného chloru. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo. 

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample