← Zpět na přehled realizací

Krytý bazén a whirlpool Studénka

Studénka, Česká republika

www.sak-studenka.cz

Kde:Studénka
Kdy:05-10/2022
Co:Krytý bazén a whirlpool
Finanční objem bazénové technologie:2,1 mil. Kč bez DPH
Celková plocha bazénů:87,0 m2
Celkový objem bazénů:100,8 m3

Ve městě Studénka se nachází sportovní centrum, které je součástí zimního stadionu. Naše společnost se podílela na stavebních úpravách, přístavbě krytého bazénu a whirlpoolu.

 

Nerezový plavecký bazén je o rozměrech 17 x 4,8 x 1,2m a díky rekonstrukci se k němu dá přistupovat ze tří stran. V přiléhající části plaveckého bazénu vzniklo ideální místo pro relaxaci díky nerezovému vířivému bazénu o rozměrech 3,3 x 1,8 x 1,0m. Atrakce vířivky jsou stěnové masážní trysky, trubková lavice se vzduchovými masážemi a dnová vzduchová perlička.

 

Systém úpravy bazénové vody je rozdělen do dvou filtračních okruhů. Součástí každého okruhu jsou betonové vyrovnávací nádrže (nádrž pro plavecký bazén je opatřena bazénovou folií), oběhová čerpadla, tlakové filtry s vícevrstvou filtrační náplní a automatické dávkovací zařízení chemikálií. K zabezpečení účinné filtrace se před filtrem ještě automaticky dávkuje flokulační činidlo, které způsobí, že velmi malé částice nečistot vytvoří větší částice tzv. vločky, které jsou již zachytitelné na filtru. Pro správně probíhající dezinfekci a vyvločkování se upravuje dle potřeby pH. Pro dosažení vysoké jakosti bazénové vody je do systému úpravy vody začleněna účinná desinfekce v podobně UV lampy, která eliminuje obsah vázaného chlóru.

 

Pro tyto nerezové bazény a jejich bazénové atrakce firma G-Team INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody. Výše uvedené firma G-Team INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro firmu Berndorf Bäderbau s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample