← Zpět na přehled realizací

Tobogán a dojezdový bazének Podolí

Praha, Česká republika

www.pspodoli.cz

Kde:Praha  
Kdy:06/2022  
Co:tobogán a dojezdový bazének
Finanční objem bazénové technologie: 2,8 mil. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:40,9 m2
Celkový objem bazénu:40,0 m3

V areálu Plaveckého stadionu Podolí se naše společnost podílela na rekonstrukci starého tobogánu a dojezdového bazénku. Tobogán, který bude pravidelně v provozu v letní sezóně od května do září, je 107 metrů dlouhý, má otevřené koryto a ústí do dojezdového bazénu o rozměrech 8,7 x 4,7 x 1,1.

 

Součástí technologické úpravy bazénové vody je nerezová akumulační nádrž ve žlábku dojezdového bazénu, oběhová čerpadla, dva tlakové filtry s vícevrstvou filtrační náplní a automatické dávkovací zařízení chemikálií. Cirkulace vody je zajištěna dnovým rozvodem do dna dojezdového bazénu. Z ohledem na budoucí provozní náklady je do systému recirkulace vřazen systém dávkování aktivního uhlí s výkonem 1200g/h. Ohřev bazénové vody je zajišťován tepelnými čerpadly. Čistou a chemicky nezávadnou vodu zajišťuje automatické nadávkování dezinfekčního prostředku na bázi chloru z chlorovny.

 

Pro tobogán a dojezdový bazén firma G-Team INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii, potrubní rozvody a související elektroinstalaci a MaR. Výše uvedené firma G-Team INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample