← Zpět na přehled realizací

Venkovní whirlpool Mohelnice

Mohelnice, Česká republika

Kde:Mohelnice
Kdy:10 - 12/2021
Co:Nerezový venkovní whirlpool
Finanční objem bazénové technologie:2 mil. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:18,0 m2
Celkový objem bazénu:16,5 m3
Ve městě Mohelnici se nachází kulturní a sportovní centrum s krytým plaveckým bazénem a saunou. Naše společnost se podílela na rozšíření wellness zóny na terasu, a to vystavěním venkovního nerezového whirlpoolu.
Dle vlastního projekčního návrhu jsme prováděli dodávku a montáž bazénové technologie pro venkovní nerezový vířivý bazén, jehož systém úpravy vody je řešen jedním filtračním okruhem.  Stěžejními prvky cirkulačního systému whirlpoolu jsou dva tlakové filtry s vícevrstvou filtrační náplní, dvě oběhová filtrační čerpadla, akumulační polypropylénová nádrž. Čistou a chemicky nezávadnou vodu zajišťuje profesionální automatická dávkovací stanice, která průběžně měří a vyhodnocuje momentální kvalitativní parametry vody bazénů a dle potřeby následně dávkuje chemikálie. Pro dosažení vysoké jakosti bazénové vody je do systému úpravy vody začleněna velmi účinná desinfekce v podobě UV lampy, která eliminuje obsah vázaného chlóru, ničí bakterie, viry, mikro-organismy a zabraňuje jejich opětovnému pomnožení. Ohřev vířivého bazénu je řešen výměníkem tepla. Veškeré venkovní potrubní rozvody jsou opatřeny izolací.
Atrakce ve whirlpoolu: dmychadlo o výkonu 200m3/hod pro vzduchové lehátko, dmychadlo o výkonu 225m3/hod pro vzduchovou lavici, dmychadlo o výkonu 140m3/hod pro dnovou perličku. Dále jsou ve whirlpoolu osazeny stěnové masáže zad a nohou, které zajišťují pro malé trysky čerpadlo o výkonu 40m3/hod a velké trysky čerpadlo o výkonu 80m3/hod.
Pro tyto nerezové bazény a jeho bazénové atrakce firma G-Team INOX SERVIS s. r. o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody včetně elektroinstalace, měření a regulace. Výše uvedené firma G-Team INOX SERVIS s. r. o. prováděla pro společnost MBR STAV s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.
 
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample