← Zpět na přehled realizací

Majaland Praha

Praha, Česká republika

www.pop.cz/majaland

Kde: Praha, Česká republika
Kdy:05 - 10/2021
Co: 2 vodní plochy
Finanční objem bazénové technologie: 2,6 mil. Kč bez DPH
Celková plocha vodních ploch: 632,0 m2
Celkový objem vodních ploch: 614,0 m3 

Největší krytý zábavní park v Čechách se nachází 5 minut od Letiště Václava Havla a 30 minut od centra hlavního města. O své ploše 9000 mnabízí atrakce pro celou rodinu a patří mezi ně naše 2 vodní plochy. První vodní plocha o rozměru 397 m2 slouží k dětské atrakci „Lodičky“. Na lodičkách plujících po vodní ploše si mohou děti zkusit ručně pádlovat až na druhý břeh a užít si spoustu zábavy. Přes druhou vodní plochu o rozměru 235 m2 se tyčí velká horská dráha pro malé i velké dobrodruhy.

 

Každá plocha má svůj vlastní filtrační okruh úpravy vody. K čistotě vody je využívána písková filtrace. Voda se upravuje chemicky díky našemu automatickému dávkování chloru.Kromě realizace zakázky jsme také kompletně přepracovali původní projektovou dokumentaci na základě našich standardů.

 

Pro tyto vodní plochy firma G-Team INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody. Výše uvedené firma G-Team INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost SYNER s. r. o. na základě patřičné smlouvy o dílo. 

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample