← Zpět na přehled realizací

Podolí - Dětský bazén

Praha, Česká republika

www.pspodoli.cz

Kde:Praha  
Kdy:05-06/2019  
Co:venkovní dětský nerezový bazén
Finanční objem bazénové technologie:807 tis. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:281,7 m2
Celkový objem bazénu:115,0 m3

Společnost INOX SERVIS s.r.o. se podílela na výstavbě nového provedení venkovního dětského nerezového bazénu v areálu známého Plaveckého stadionu Podolí. K této zakázce jsme prvně zpracovali vlastní projekční návrh, který vyřešil rozmístění potrubních rozvodů atrakcí bazénu, jejich napojení na stávající bazénovou technologii a jejich ovládání. Následně jsme v květnu roku 2019 zahájili již samotnou výstavbu. Do místa původního dětského bazénu byla vsazena nerezová vana, rozdělena do dvou částí a připravená pro spoustu vodních atrakcí. 

 

Areál Plaveckého stadionu se tak rozrostl o rozlehlý dětský bazén s hloubkou vody v rozmezí 0,01m – 0,8m. Atraktivní bazén je doslova nabitý atrakcemi, jako jsou vodní les, vodní clona, vodní zvon, vodní ježek, vodní kbelíky, fontánky, vodní zvířátka. Součástí bazénu jsou taky dvě nerezové skluzavky. Bazén cílí především na rodiny s dětmi a jistě se stane jejich vyhledávaným místem v parných letních dnech. 

 

Pro tento venkovní dětský nerezový bazén a jeho bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala potrubní rozvody a související elektroinstalaci a MaR. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample