← Zpět na přehled realizací

Privátní bazény Praha II

Nerezové venkovní

Na základě vlastního projekčního návrhu dodala společnost INOX SERVIS s.r.o. pro majitele rodinného domu bazénovou technologii pro dva venkovní nerezové bazény. Bazény jsou umístěny v bezprostřední blízkosti domu, obklopeny rostlinami a přírodními materiály jako je dřevo a kámen. Celá realizace zaujme pohledem, působí příjemným, intimním a přesto vysoce moderním dojmem.
Bazén je řešen vlastním filtračním okruhem, má rozměry 7,5 m x 3,5 m a hloubku 1,3m. Jedna z jeho delších stran je řešena designovou infinity hranou, kde voda plynule přepadá přes tuto hranu na zakrývací mřížku a dál následně do akumulační nádrže, která je součástí nerezového bazénu umístěná pod infinity žlábkem. Bazén je vybaven vodním chrličem a protiproudem. Whirpool je také řešen vlastním filtračním okruhem, má rozměry 2,0 m x 2,0 m a hloubku 1,0 m, je vybaven masážními tryskami, masážní lavicí a dnovou perličkou. Pro zakrytí vodní hladiny obou bazénů  jsou využívány podvodní automatické lamelové rolety a zároveň jsou do stěn obou bazénů instalovány podhladinové reflektory. 
Zařízení bazénové technologie pro oba bazény jako například filtrační stanice vč. ovládání, jednotky úpravy bazénové vody, čerpadla filtrací i atrakcí, dmychadla jsou umístěna ve strojovně technologie v jímce vedle bazénové vany.
Bazény chtějí matejitelé využívat celoročně, proto je do jejich systému recirkulace včleněn elektrický výměník tepla a tepelné čerpadlo pro ohřev bazénové vody. Pouze u bazénu dojde po ukončení koupací sezóny k částečnému zazimování a bazén bude následně sloužit jako ochlazovací. 
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample