← Zpět na přehled realizací

Privátní bazény Střední Morava

Nerezové vnitřní

Moderní rodinný dům si přímo žádá začlenit do svých prostor bazénovou halu. Nerezový bazén s přelivovým žlábkem má délku 10m, šířku 3,75m a hloubku 1,3m. Filtrační výkon recirkulačního okruhu tohoto bazénu má hodnotu 15 m3/hod.  Bazén je vybaven atrakcemi, jako je výkonný protiproud nebo vodní chrlič, do kterého vhání vodu čerpadlo o výkonu 46,0 m3/hod. Nerezový whirlpool s přelivovým žlábkem má rozměry 2 x 2,0m a hloubku 1,0m. Filtrační výkon recirkulačního okruhu whirlpoolu má hodnotu 15 m3/hod. Whirlpool je vybaven atrakcemi – dnovou perličkou, vzduchovými masážemi nohou a zad a vzduchovou masážní lavicí. Pro vzduchové atrakce jsou využívána dmychadla o výkonu 100m3/hod. Voda v bazénech je upravována prostřednictvím automatických dávkovacích stanic. Pro bazén je využívána bezchlorová desinfekce a ve whirlpoolu je voda ošetřována chlorovou desinfekcí. Pro ohřev bazénové vody obou bazénů jsou využívány tepelné výměníky. Pro dosažení vysoké jakosti bazénové vody je do systému úpravy vody začleněna vysoce účinná desinfekce v podobě UV lamp, která eliminuje obsah vázaného chlóru, ničí bakterie, viry, mikro-organismy a zabraňuje jejich opětovnému pomnožení. V bazénech je naistalováno podvodní barevné LED osvětlení, které vytváří příjemnou intimní atmosféru.

 

K bazénové hale přiléhá vestavěná privátní finská sauna o rozměrech 2010 x 2385 x 2100 mm. Její interiér je proveden ze dřeva luxusního masivního červeného cedru a masivního abachi. Sauna využívá topidlo o výkonu 9 kW s lávovými kameny. Do sauny vedou celoskleněné bronzové dveře s nerezovým kováním. Sauna je vybavena levitujícími lavicemi, polohovatelnými podhlavníky, LED RGB páskem pro podsvícení opěrek a teplotním čidlem, které zajišťuje rovnoměrné rozložení teplot. Sauna je regulována dotykovým barevným displejem.  

 

V moderním prostoru bazénové haly dominuje šedá barva, velká francouzská okna a spolu s nerezovým provedením bazénů prostředí evokuje luxus a jednoduchost linií.

 

Pro tyto nerezové bazény společnost INOX SERVIS s.r.o. zajistila dodávku a montáž bazénové technologie a související elektroinstalace. Součástí našich prací byla dále dodávka a montáž finské sauny.  

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample