← Zpět na přehled realizací

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

Horní Bečva, Česká republika

www.endemithotel.cz

Kde:Horní Bečva, Česká republika  
Kdy:01/2015-12/2015  
Co:2 vnitřní nerezové bazény
Finanční objem baz. technologie a nerez. bazénů:4,95 mil. Kč bez DPH
Finanční objem bazénové technologie:2.391.570,- Kč bez DPH
Celková plocha bazénů:54,9 m2
Celkový objem bazénů:68,8 m3

 

Hosté nového moderního hotelu ENDEMIT Boutique Hotel & Spa mají nově k dispozici vnitřní nerezový rekreační bazén o rozměrech 11,5m x 5,6m. Bazén je vybaven vzduchovými masážními lavicemi a vodními masážními tryskami, zajišťuje tak odpočinek a regeneraci. Pro aktivní jedince je součástí bazénu také protiproudá stěna. Intimní atmosféru navozuje barevné podvodní LED osvětlení instalované ve stěnách bazénu. 

Návštěvníci mohou relaxovat ve vnitřním nerezovém whirlpoolu a to prostřednictvím vzduchových masážních lavic a vodních masážních trysek. Regeneraci si ve whirlpoolu může užívat až 8 osob v jednu chvíli. Při odpočinku ve whirlpoolu navíc mohou klienti skrze velká francouzská okna načerpávát energii pohledem na krásné prostředí Beskyd. 

K této zakázce společnost INOX SERVIS s.r.o. navrhla bazénovou technologii do dvou samostatných recirkulačních okruhů právě pro rekreační bazén a whirlpool. Součástí této realizace bylo dále zajištění průtočného okruhu úpravy vody pro keramický ochlazovací bazén, který slouží pro potřeby wellnessu. Čistotu a nezávadnost bazénové vody zaručují středotlaké UV lampy a automatická dávkovací stanice bazénové chemie. 

Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo. 

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample