← Zpět na přehled realizací

Bazén s infinity hranou Hotel Vega

Pozlovice, Česká republika

www.hotelvega.cz

Kde: Pozlovice, Česká republika  
Kdy:06/2018  
Co:venkovní nerezový bazén
Finanční objem bazénové technologie:652 tis. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:60,0 m2
Celkový objem bazénu:78,0 m3

Vysoký standard služeb hotelových služeb spolu s krásnou okolní přírodou a nerušeným klidem. Tím se vyznačuje Hotel Vega v oblíbené lázeňské a turisticky vyhledávané destinaci Luhačovice. Novinkou hotelu je od letošního léta venkovní nerezový bazén s šířkou 5,0 m, délkou 12,0 m, kdy je právě tato úctyhodně dlouhá strana bazénu řešena infinity žlábkem. Voda se přes infinity hranu plynule přelévá a ztrácí se jakoby v dáli. Při koupání v bazénu zažijete pocit nekončícího bazénu s výhledem na pohoří Bílých Karpat. Atrakcí bazénu je nerezový vodní chrlič, do kterého oběhové čerpadlo vhání vodu o objemu 50m3. Masáž šíje touto silou dokonale zastoupí šikovného maséra. Bazén v sezóně slouží nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Ta si zde za 60,- Kč může celý den užívat intimní a poklidnou atmosféru.

 

Systém úpravy vody je řešen jedním filtračním okruhem, jehož součástí je betonová vyrovnávací nádrž, oběhová čerpadla, tlakové filtry s vícevrstvou filtrační náplní a automatické dávkovací zařízení chemikálií. Bazénová technologie je umístěna v technické místnosti přímo vedle bazénu. Bazénová voda je ošetřována chlorovou desinfekcí. Pro ohřev bazénové vody slouží tepelné čerpadlo. Vstup do bazénu vede skrz nerezové průtočné brodítko, což pomáhá eliminovat výskyt nečistot v bazénové vodě. K zakrytí bazénu je využívána automatická podvodní lamelová roleta, jejíž mechanismus je důmyslně ukrytý ve dně bazénu a nezasahuje tak do okolí bazénu.

 

Pro tento nerezový bazén firma INOX SERVIS s. r. o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody včetně elektroinstalace a MaR. Výše uvedené firma INOX SERVIS s. r. o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s. r. o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample