← Zpět na přehled realizací

Bazén s infinity hranou Wellness hotel V Nebi

Příchovice, Česká republika

www.vnebi.cz

Kde:Příchovice, Česká republika  
Kdy:06/2018  
Co:venkovní nerezový bazén
Finanční objem bazénové technologie:574 tis. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:30,0 m2
Celkový objem bazénu:39,0 m3

Wellness hotel V Nebi nabízí svým klientům dokonalý odpočinek, relaxaci a klid v romantickém, rodinném prostředí se službami vysoké úrovně. Do nadstandardního konceptu tohoto pětihvězdičkového hotelu dokonale zapadl luxusní venkovní nerezový bazén, jehož přelivná hrana je řešena infinity žlábkem. Ten evokuje dojem nekončícího bazénu s výhledem na panoramata Jizerských hor.

 

Systém úpravy vody je řešen jedním filtračním okruhem. Bazén je ohříván tepelným výměníkem na teplotu 30°C a bude hostům sloužit celoročně. Bazénová technologie je umístěna v technické místnosti přímo pod bazénem. Součástí technologické úpravy bazénové vody je oběhové čerpadlo a tlakový filtr s vícevrstvou filtrační náplní. Bazénová voda je ošetřována chlorovou desinfekcí. O čistou a chemicky nezávadnou vodu se stará automatická dávkovací stanice, která průběžně měří a vyhodnocuje momentální kvalitativní parametry vody bazénů a dle potřeby následně dávkuje chemikálie.

 

Pro tento nerezový bazén firma INOX SERVIS s. r. o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody včetně elektroinstalace a MaR. Výše uvedené firma INOX SERVIS s. r. o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s. r. o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample