← Zpět na přehled realizací

Relax Aqua & SPA - II.etapa

Trnava, Slovensko

www.relaxspacenter.sk

Kde:Trnava, Slovensko  
Kdy:05-07/2016  
Co:venkovní nerezový bazén
Investiční náklady celkem:1,7 mil EUR bez DPH
Finanční objem bazénové technologie:188.894,- EUR bez DPH
Celková plocha bazénu:1190,5 m2
Celkový objem bazénu:1425,0 m3

 

Součástí aquaparku Relax Aqua & SPA v Trnavě je nyní nově venkovní Víceúčelový bazén. Tento moderní nerezový bazén vznikl v místě původního koupaliště Slávia v rekordní lhůtě 70 dní.  Bazén je rozdělen do tří částí.

Rekreační část o rozměru 16,8m x 37m je nabitá atrakcemi jako jsou vodní chrliče a děla, vzduchová lavice a lehátka, vodní číše a perlička. Relaxační atmosféru této zóny umocňují barevná podvodní LED osvětlení. Přímo v této části se mohou návštěvníci osvěžit různými nápoji v bazénovém baru.

Plavecká část o rozměru 25m x 19m nabízí možnost kondičního plavání ve čtyřech plaveckých dráhách a oblíbenou atrakci vodní záliv. Vyžití zde najdou také sportovní nadšenci hraním vodního basketbalu, šplháním po horolezecké stěně či balancováním na plošinách ve tvaru leknínů.

Dětská část o rozměru 12m x 12m láká děti prskajícími atrakcemi jako je vodní ježek, vodní zvon a vodní fontánka. Zajímavostí je dětská skluzavka v designu medvěda.

Systém úpravny vody jsme navrhli jako jeden recirkulační okruh, který se dělí na tři větve. Hlavní částí bazénové technologie je úpravna vody umístěná v suterénu šachty technologického objektu. Druhá část technologie, čerpadla atrakcí a automatické dávkování chemikálií, je umístěna v suterénu nové budovy BAR. 

Pro tento víceúčelový venkovní nerezový bazén a jeho bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BAZÉNY s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample