← Zpět na přehled realizací

Víceúrovňový bazén

Bystřice p. Hostýnem, Česká republika

www.tsbph.cz/index.php/udrzba-mesta

 
Kde:Bystřice pod Hostýnem
Kdy:04-06/2016
Co:víceúrovňový venkovní dětský nerezový bazén 
Finanční objem bazénové technologie:570 tis. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:91,0 m2
Celkový objem bazénu:19,2 m3

 

Společnost INOX SERVIS s.r.o. se podílela na výstavbě nového víceúrovňového venkovního dětského nerezového bazénu na Koupališti v Bystřici pod Hostýnem. K této zakázce jsme prvně zpracovali vlastní projekční návrh řešení bazénové technologie, potrubních rozvodů a úpravy vody. Následně jsme v dubnu roku 2016 zahájili již samotnou novou výstavbu.

Koupaliště tak bylo rozšířeno o atraktivní dětský bazén s rozměry 13m x 7m s hloubkou vody v rozmezí 0,01m – 0,4m.  Atrakcemi bazénu jsou vodní zvon, vodní ježek a stříkající vodní zvířátko v designu hrocha. Všechny tyto tři vodní prvky nabádají k hrátkám se stříkající vodou. Součástí bazénu jsou taky dvě skluzavky, jedna připomínající dinosaura a druhá vytvořená dvěma úrovněmi bazénu. Bazén do areálu koupaliště jistě naláká rodiny i s těmi nejmenšími milovníky vody.

Pro tento víceúrovňový venkovní dětský nerezový bazén a jeho bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost Pozemní stavitelství Zlín a. s. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample