← Zpět na přehled realizací

Víceúčelový bazén

Městys Luka nad Jihlavou, Česká republika

www.lukanadjihlavou.cz/koupaliste/os-40415/p1=13818

Kde:Městys Luka nad Jihlavou  
Kdy:02-06/2016  
Co:venkovní nerezový bazén s atrakcemi
Finanční objem bazénové technologie:1,9 mil. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:896,4 m2
Celkový objem bazénu:1080,0 m3

 

 

Stávající betonové koupaliště v městyse Luka nad Jihlavou bylo třeba pro návštěvníky zatraktivnit a zmodernizovat, a tak se úřad městyse rozhodl pro jeho rekonstrukci. V roce 2015 tedy společnost INOX SERVIS s.r.o. zpracovala projektovou dokumentaci bazénové technologie víceúčelového nerezového bazénu. Rekonstrukce poté byla zahájena v roce 2016.  Součástí našich činností byla zprvu demontáž původní bazénové technologie. Tu jsme následně nahradili za moderní, maximálně vyhovující dnešním normám a požadavkům. Pro strojovnu bazénové technologie byl vytvořen nový prostor a v zemi vedle bazénu. Kde se současně nachází i akumulační jímka, kterou jsme vyložili speciální bazénovou fólií. Bazénové filtry stojí samostatně za provozní budovou koupaliště. Vzhledem k tomu, že jsou tyto filtrační jednotky umístěny venku, jsou opatřeny speciálním UV nátěrem. Původní prostor betonového koupaliště byl vyložen nerezovou vanou. Navíc byl bazén rozšířen o lákavé atrakce.

Víceúčelový bazén nabízí celkově 7 plaveckých drah s odrazovými můstky. 4 z těchto drah mají délku 25m a 3 z těchto drah poskytují úctyhodnou délku 50m. Součástí bazénu je pak i část s atrakcemi o rozměrech 25m x 10m, kde mají návštěvníci k dispozici dva nerezové chrliče, vodní stěnu, houpací bazén a skluzavku. Tato část bazénu zároveň umožňuje přístup i handicapovaným díky speciální plošině.  

Vznikl tak krásný bazén s nádechem luxusu, vyžitím pro kondiční plavce i pro rodiny s dětmi, který byl slavnostně otevřen 16.6.2016.

Pro tento nerezový víceúčelový bazén a jeho bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample