← Zpět na přehled realizací

Aquapark GINO Paradise Bešeňová

Bešeňová, Slovensko

www.ginoparadise.sk

Kde:Bešeňová, Slovensko  
Kdy:2012-2014  
Co:2 vnitřní, 3 venkovní betonové bazény
Finanční objem montáže bazénové technologie:1.833.200,- Kč bez DPH
Celková plocha bazénů:2509 m2
Celkový objem bazénů:2143,2 m3

Aquapark GINO Paradise Bešeňová je multifunkčním areálem nabízející 8 venkovních bazénů s geotermální vodou, která vyvěrá z hloubky 1987 metrů a dosahuje teploty 60,5°C. Tyto blahodárně působící prameny jsou návštěvníkům přístupné již od roku 1993 a v roce 2006 a 2007 prošly rekonstrukcí. 6 z těchto bazénů je otevřeno celoročně.

Pro zákazníky preferující čirou vodu jsou během letní sezóny vhodné nerezové venkovní bazény. Ty byly vybudovány v roce 2008, teplota v nich je ohřívána na 24-37°C a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Venku je také situována divoká řeka pro jízdu na duších, která krouží kolem pirátské lodi, v níž je umístěn speciální potápěčský bazén. Další venkovní vyžití nabízí relaxační bazén s velkým vodním hřibem a horolezeckým ostrůvkem.  

Během celé sezóny jsou v provozu vnitřní bazény s dominantním velkým rekreačním bazénem, který slouží i jako dojezdový bazén pro vnitřní tobogán. Součástí tohoto bazénu je sedací relaxační zóna s atrakcemi a zóna pro děti.

Zábava a adrenalin čeká odvážlivce v části s 30m toboganovou věží, na 6ti tobogánech se speciálními světelnými a zvukovými efekty a neposlední řadě v bazénu s umělým vlnobitím. Děti a jejich rodiče ocení také dětský bazén s hradem, dětskými vodními atrakcemi, skluzavkami a vodními děly.

Pro tuto zakázku společnost INOX SERVIS s.r.o. prováděla v I. etapě montáž bazénové technologie a potrubních rozvodů pro vlnový bazén, dětský bazén a pro vyrovnávací nádrž pro tobogány.

V rámci II. etapy této zakázky realizovala společnost INOX SERVIS s.r.o. montáž bazénové technologie a potrubních rozvodů pro relaxační bazén, bazén pro potápěče a pro divokou řeku. 

Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost Centroprojekt a.s. na základě patřičné smlouvy o dílo. 

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample